Facebook
tel. 503-96-24-96    biuro@spsoft-tech.pl
WÓZKI
WIDŁOWE
ŁADOWARKA
TELESKOPOWA
HDS
ŻURAWIE
SUWNICE
HAKOWY
PODESTY
MASZYNY
BUDOWLANE
KONSERWATOR UDT
KURSY
KOLEJOWE
KURS
SPAWACZA

FARBA / POWŁOKA TERMOIZOLACYJNA


Zapewniamy dobór, pomoc i wycenę


CeramicTherm jest farbą o właściwościach termicznych, wodoszczelnych
i wielu innych wymienionych w broszurze informacyjnej, dlatego nie jest zaliczany
do materiałów budowlanych i nie potrzebuje aprobaty technicznej bądź innych certyfikatów.
Współczynniki określone są w karcie produktu, dla porównania współczynnik 5 cm styropianu
jest równoznaczny z 1 mm farby CeramicTherm.

RENOWACJA ZABYTKOWYCH KAMIENIC

CeramicTherm dzięki swoim właściwościom jak i możliwości zastosowania pigmentów może być stosowany do budowli zabytkowych, co wykorzystywane jest na Węgrzech, w Szwajcarii czy Niemczech.
Bez zmiany pierwotnego wyglądu, kształtu ścian mury otrzymują ochronę izolacyjną, wodoszczelną jak i odporność na promieniowanie UV, natomiast dzięki swojej strukturze o właściwościach membrany, mury oddychają i pozbywając się wilgoci poprzez wyparowywanie i przepuszczalność pary z zachowanie wodoszczelności. Cechy te doskonale sprawdziły się w Szwajcarii w renowacji kamienic narażonych na wilgoć leżących w pobliżu jezior i rzek.

Farba / powłoka termoizolacyjna to unikalny produkt izolujący klasy premium, dystrybuowany w postaci płynnej termoizolacyjnej masy ceramicznej CERAMICTHERM, wykonanej wg najnowszych osiągnięć nanotechnologii. Firma SPSoft-Tech jest jedynym przedstawicielem producenta na Polskę. Produkt posiada wszelkie certyfikaty oraz licencje uprawniające do sprzedaży i używania produktu w krajach UE. Istnieje także wiele niezależnych testów laboratoryjnych oraz certyfikaty potwierdzające parametry i najwyższą jakość naszego produktu. O skuteczności materiału świadczą referencje pochodzące z różnych regionów świata, wystawione przez znaczące, międzynarodowe firmy, które już z powodzeniem zastosowały produkt.

Warto dodać, że nadajemy licencje na usługi profesjonalnego pokrywania wszelkich powierzchni naszą płynną masą termoizolacyjną, w tym także realizujące zlecenia wysokościowe i specjalistyczne (m.in. zbiorniki, cysterny, rurociągi, elektrociepłownie, okręty, stocznie, hale, elewacje itp.,) Zapewniamy wówczas 10 lat gwarancji na produkt oraz wykonane prace. Żywotność powłoki wynosi ponad 20 lat.

CENA: 1 litr / 85 PLN NETTO

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NAKŁADANIA MATERIAŁU:
- praktycznie wszystkie powierzchnie zewnątrz i wewnątrz obiektów, rurociągi, zbiorniki, etc.
- powierzchnia powinna być sucha, powierzchnia metalowa odtłuszczona
- zakres temperatur pracy powłoki od -60 С˚ do 260 С˚
- temperatura otoczenia przy aplikacji materiału musi wynosić od +5 С˚ do +150 С˚
- farbę mieszamy z wodą destylowaną w proporcji 80 ml do 100 ml wody destylowanej na 1 litr farby (praktyka pokazuje, że należy dodać mniejszą ilość wody niż deklaruje producent!, konsystencja powinna przypominać gęstą śmietanę)
- powierzchnia musi być zagruntowana farbą wodorozcieńczalną lub naszą farbą termoizolacyjną. W przypadku gruntowania naszą farbą termoizolacyjną miesza się ją z wodą destylowaną w proporcjach 150 ml - 350 ml wody na 1 litr farby, im bardziej gorąca powierzchnia tym więcej dodajemy wody
- farbę mieszamy z wodą wolnoobrotowymi mieszalnikami
- farbę nakładamy miękkim pędzlem lub agregatem bezpowietrznym (film instruktarzowy w załączniku)
- grunt musi wyschnąć, następnie nakładamy pierwszą warstwę ok 0,1-0,6 (w zależności od rodzaju powierzchni i miejsca – karta techniczna, opis poniżej), musi ona wyschnąć, minimum 1 godzinę w zależności od temperatury otoczenia, nakładamy kolejną warstwę od 0,1-06 mm, itd. max do 1 mm w przeciągu 24 godzin
- kolorystyka dowolna, dobieramy kolor zgodnie z oczekiwaniem klienta. Po zrealizowaniu zlecenia, pozostawiamy w bazie danych wszystkie informacje dotyczące zamówienia i kolorów, w razie potrzeby dorabiamy odpowiednią ilość farby o danym kolorze. Cennik pigmentów prześlemy w osobnym emailu
- producent deklaruje, iż wydajność z jednego litra farby wynosi (średnio, zależy od powierzchni i miejsca) ok. 2m2 przy wymaganej grubości powłoki 1 mm.

SZYBKI KONTAKT: 503 962 496
biuro@spsoft-tech.pl
LINKI Z FILMAMI
Aplikacja materiału:
aplikacja - film 1
aplikacja - film 2
aplikacja - film 3
aplikacja - film 4
aplikacja - film 5
Inne ciekawe prezentacje:
film 1
film 2
film 3
film 4
Zobacz nasze pozostałe oferty:
termoizolacja
Konserwacja i serwis
Szkolenia UDT:

- Wózki widłowe
- Ładowarka teleskopowa
- HDS
- Żurawie
- Suwnice
- Hakowy
- Podesty
- Maszyny budowlane
- Konserwator UDT

Szkolenia spawaczy
Szkolenia kolejowe
Szkolenia dla grafików
Szkolenia informatyczne
Szkolenia prawnicze
Folia grzejna
Kontakt


Kontakt:

SPSoft-Tech
tel. 503-96-24-96
e-mail: biuro@spsoft-tech.pl

Formularz zgłoszeniowy na szkolenia:

Imię i nazwisko:

Telefon:

Email:


Treść:Projekt i wykonanie strony: Website Development 2017